Specjalista ds. controllingu i administracji - SecurionPay - Payment Gateway

Specjalista ds. controllingu i administracji

Wrocław Office

SecurionPay, szwajcarska firma z branży fintech, poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. controllingu i administracji w polskim oddziale firmy.

Zadania:

  • Monitorowanie i weryfikacja przepływów pieniężnych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych pod względem rachunkowym
  • Organizacja i weryfikacja danych w systemach finansowo-księgowych
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień
  • Raportowanie bezpośrednio do przełożonego
  • Sporządzanie analiz finansowych i raportów wewnętrznych
  • Przygotowywanie zestawień i dokumentacji do systemu księgowego
  • Kontrola zgodności faktur i rachunków od dostawców i klientów
  • Organizacja pracy biura
  • Współpraca z działem księgowym w Szwajcarii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w branży finansowej lub pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień finansowych i ogólna wiedza w zakresie rachunkowości i finansów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w super atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Dużą samodzielność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV/linku do profilu LinkedIn na adres [email protected].

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyślij CV na [email protected].